Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Zrównoważona gospodarka odpadami tematem przewodnim targów POL-ECO SYSTEM

„Zrównoważona gospodarka odpadami – dla ludzi, zdrowia i środowiska” to temat przewodni tegorocznych Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Zmiany prawne, nowe rozwiązania, innowacyjne technologie i międzynarodowe trendy – to wszystko czeka na uczestników największego wydarzenia w branży ochrony środowiska.


Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Grupa MTP i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi online.


III Forum Rozwoju Miast już wkrótce

Trzecia edycja Forum Rozwoju Miast odbędzie się już w październiku, równolegle z Targami POL-ECO SYSTEM. Przedstawiciele Miasta Poznania, Międzynarodowych Targów Poznańskich i Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji podpisali już list intencyjny dotyczący organizacji Forum.


Zapraszamy na targi BUDMA 2020

Już za niespełna pięć miesięcy Poznań ponownie stanie się najważniejszym miejscem kontaktu branży budowlanej. Zainteresowanie targami rośnie, liczba zgłoszeń o tej porze jest większa niż przed rokiem. Swój przyjazd zapowiadają kupcy z całej Europy. Do 1 października obowiązuje specjalna oferta.


Polskie meble muszą wyjść poza rynek europejski

Polska to dziś szósty producent mebli i trzeci eksporter na świecie. Aby zwiększyć swoje udziały w rynkach zagranicznych musi jednak wyjść poza Europę i rozpocząć ekspansję na rynkach bliskowschodnich, w Ameryce i w Rosji. To wnioski ze spotkania branży podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego w Poznaniu.