Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Program targów ITM Polska zapowiada się IMPONUJĄCO!

Odwiedzając targi ITM Polska 2019 wskoczysz na wyższy poziom technologicznego zaawansowania. Formuła targów nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora przemysłowego, a ekspozycja koncentruje się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży metalowej, logistycznej oraz druku i skanu 3D.


90 lat Powszechnej Wystawy Krajowej

Mija 90 lat od otwarcia Powszechnej Wystawy Krajowej. Był to bardzo ważny rozdział w historii Poznania, któremu zawdzięczamy nie tylko rozkwit terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale też wiele istniejących do dziś rozwiązań urbanistycznych. Grupa MTP rozpoczyna cykl wydarzeń celebrujących to jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie, którego skala i rozmach nigdy nie powtórzyły się w historii Polski.


Targi DREMA obchodzą w tym roku swój jubileusz

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie największe w naszym regionie Europy centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. W dniach 10-13 września 2019 r. odbędzie się już 35- jubileuszowa edycja targów DREMA!


Rozwiązania SMART przyszłością przemysłu

„Na drodze do Przemysłu 4.0” – to hasło przewodnie nadchodzącej edycji targów Innowacje-Technologie-Maszyny ITM Polska, które odbędą się w Poznaniu od 4 do 7 czerwca 2019 r. ITM Polska to wiodące targi w Europie Środkowo-Wschodniej kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Smart Industry. To także kluczowe miejsce wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.


Dialog i synergia drogą do sukcesu

Od 4 do 7 czerwca 2019 roku w pawilonie 7 MTP odbędzie się ósma edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING dla podwykonawców przemysłowych z kraju i zagranicy. Celem wydarzenia jest łączenie zleceniodawców i wykonawców z różnych sektorów gospodarczych. Najważniejsze obszary tematyczne to przetwórstwo, elektronika, elektrotechnika oraz usługi dla przemysłu.