Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Polskie meble muszą wyjść poza rynek europejski

Polska to dziś szósty producent mebli i trzeci eksporter na świecie. Aby zwiększyć swoje udziały w rynkach zagranicznych musi jednak wyjść poza Europę i rozpocząć ekspansję na rynkach bliskowschodnich, w Ameryce i w Rosji. To wnioski ze spotkania branży podczas IV Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego w Poznaniu.


Targi DREMA 2019 oficjalnie otwarte

10 września w pawilonie 11 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się uroczystość otwarcia targów Drema, Furnica i Sofab wraz z galą rozdania nagród. Tegoroczny blok ekspozycji i wydarzeń towarzyszących odbywa się pod hasłem zjednoczenia branży drzewnej i meblarskiej.


III Forum Rozwoju Miast już wkrótce

Trzecia edycja Forum Rozwoju Miast odbędzie się już w październiku, równolegle z Targami POL-ECO SYSTEM. Przedstawiciele Miasta Poznania, Międzynarodowych Targów Poznańskich i Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji podpisali już list intencyjny dotyczący organizacji Forum.


Zapraszamy na targi BUDMA 2020

Już za niespełna pięć miesięcy Poznań ponownie stanie się najważniejszym miejscem kontaktu branży budowlanej. Zainteresowanie targami rośnie, liczba zgłoszeń o tej porze jest większa niż przed rokiem. Swój przyjazd zapowiadają kupcy z całej Europy. Do 1 października obowiązuje specjalna oferta.


Przemysł meblarski i drzewny rosną z Dremą

Od 10 do 13 września w Poznaniu podczas targów DREMA, FURNICA i SOFAB prezentować się będzie elita firm z branży drzewnej i meblarskiej. Dla polskich wystawców będzie to okazja do zdobycia nowych kontaktów na świecie. Dla zagranicznych – szansa umocnienia pozycji na jednym z najbardziej obiecujących europejskich rynków.