Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

COP24 w Katowicach – wszystko gotowe!

Międzynarodowe Targi Poznańskie zrealizowały newralgiczną część przygotowań do konferencji klimatycznej COP24 zajmując się m.in. budową hal tymczasowych, aranżacją przestrzeni i sal konferencyjnych, oznakowaniem terenu konferencji, a także budową i obsługą systemu komputerowego, teleinformatycznego i energetycznego na potrzeby wydarzenia.


MTP z odznaką „Za zasługi dla wynalazczości”

Z okazji jubileuszu 100. rocznicy ustanowienia ochrony własności przemysłowej oraz Urzędu Patentowego RP i zawodu rzecznika patentowego, 26 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie wręczono odznaki honorowe „Zasłużony dla wynalazczości” przyznawane przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.


Narodowa Wystawa Rolnicza oficjalnie otwarta

Rozpoczęło się wielkie święto polskiego rolnictwa i polskiej wsi. Dziś w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich została otwarta Narodowa Wystawa Rolnicza. Przedsięwzięcie to wpisuje się w obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


BUDMA 2019: Fachowe targi nowych możliwości

Najważniejsze targowe wydarzenie 2019 roku zbliża się już wielkimi krokami. Co tym razem zobaczymy w Poznaniu, podczas targów BUDMA? Czego mogą spodziewać się fachowcy, którzy przyjadą na targi z każdego zakątka naszego kraju? Prezentujemy kilka wybranych pozycji z programu przyszłorocznej BUDMY.


Mocna pozycja MTP w targowych rankingach

Z raportu opracowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego (PIPT ) wspólnie z Centrex wynika, że MTP wynajęły wystawcom w 2017 roku prawie 47 procent całkowitej powierzchni targowej. Według PIPT w 2017 r. MTP gościły 34 procent wszystkich wystawców, w tym 41 procent wystawców międzynarodowych oraz aż 45 procent zwiedzających.