Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Porady dla oszukanych wystawców

INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW w sprawie oszustw dotyczących wysyłki ofert wpisów do katalogów targowych (m.in. F – International Fairs Directory, Expoguide) Polska Izba Przemysłu Targowego, podobnie jak liczne inne wiodące krajowe i międzynarodowe organizacje branży targowej, na czele z UFI - Światowym Stowarzyszeniem Przemysłu Targowego i AUMA - Stowarzyszeniem Niemieckiego Przemysłu Targowego, od lat odnotowują skargi od organizatorów targów i ich wystawców na temat oszustw polegających na oferowaniu im przez nieuczciwych wydawców wpisów do niewiarygodnych katalogów targowych pod takimi nazwami jak m.in. F – International Fairs Directory, czy Expoguide.


Targi ITM INDUSTRY EUROPE przeniesione na 31.08-3.09.2021

Szanowni Państwo, z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu targów ITM INDUSTRY EUROPE. Wydarzenie wcześniej zaplanowane na czerwiec odbędzie się w dniach 31.08-3.09.2021 równolegle z targami: Modernlog, 3D Solutions, Focast oraz Subcontracting.


Zmiana terminu targów LOOK i beautyVISION

W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021 r.


Z oceną nastrojów mikrofirm jeszcze poczekajmy

Marzec tego roku był bez wątpienia bardzo złym miesiącem dla polskiej przedsiębiorczości. Działalność gospodarczą zawiesiło 48 624 przedsiębiorców, a zakończyło 11 680. „Lawina, żółta karta dla tarczy antykryzysowej” - takie komentarze pojawiły się do danych pochodzących z CEIDG. O tym jednak, jakie skutki przyniesie epidemia i zamrożenie gospodarki dla mikroprzedsiębiorstw, przekonamy się dopiero w kolejnych miesiącach.


Informacja o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych

Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok, na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.