Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Technologie zmieniają tradycyjny biznes

Rzeczywistość rozszerzona i internet rzeczy to nasza przyszłość. Nie uciekniemy od tego, chcąc być biznesowymi liderami zmian - mówił Michael E. Porter podczas Golden Marketing Conference w Poznaniu. Konferencja odbywa się 19 i 20 marca w Sali Ziemi Grupy MTP.


SMART trendy na targach ITM Polska 2019

Od 4 do 7 czerwca w Poznaniu na targach ITM Polska skupimy się na upowszechnianiu koncepcji SMART Industry. W centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja. Wystawcy zaprezentują maszyny, rozwiązania i oprogramowanie działające zgodnie z założeniami Przemysłu 4.0 i Smart Factory.


Premiery na Poznań Motor Show

15 pawilonów, 170 wystawców, 60 premier, ponad 150 tysięcy zwiedzających - tak zapowiadają się tegoroczne targi Poznań Motor Show. Od 28 do 31 marca stolica Wielkopolski stanie się drugą Genewą, bo z tymi prestiżowymi motoryzacyjnymi targami jest coraz częściej porównywana.


Smart Furniture. MADE IN POLAND.

Podczas targów Meble Polska w Poznaniu Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przedstawiła strategię marki dla polskiej branży meblarskiej, która ma wzmacniać rozpoznawalność polskich mebli na rynkach międzynarodowych. Polski Fundusz Rozwoju z kolei podsumował działania Akceleratora Eksportu Branży Meblarskiej.


Targi Meble Polska oknem na świat

Polscy producenci mebli w Europie mają już ugruntowaną pozycję. Najbardziej perspektywiczne i niedoceniane rynki leżą jednak poza naszym kontynentem. USA importują meble za ponad 67 mld USD, Chiny za 3,7 mld USD, a Indie za 1,75 mld USD. Dlatego w ramach programu hosted buyers na tegorocznych targach Meble Polska pojawi się silna grupa kupców i dziennikarzy nie tylko z Niemiec, Czech czy Wielkiej Brytanii, ale także ze Wschodu i spoza Europy.