Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Zmiana terminu targów LOOK i beautyVISION

W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021 r.


Z oceną nastrojów mikrofirm jeszcze poczekajmy

Marzec tego roku był bez wątpienia bardzo złym miesiącem dla polskiej przedsiębiorczości. Działalność gospodarczą zawiesiło 48 624 przedsiębiorców, a zakończyło 11 680. „Lawina, żółta karta dla tarczy antykryzysowej” - takie komentarze pojawiły się do danych pochodzących z CEIDG. O tym jednak, jakie skutki przyniesie epidemia i zamrożenie gospodarki dla mikroprzedsiębiorstw, przekonamy się dopiero w kolejnych miesiącach.


Informacja o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych

Z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowaliśmy że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacji z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok, na termin 8-11 kwietnia 2021 roku.


Grupa MTP będzie gospodarzem Europejskiej Konferencji UFI 2021

Prestiżowe spotkanie liderów Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego odbędzie się w dniach od 5 do 7 maja 2021.


„Rzeczpospolita” o BuyPoland.pl

„W dobie kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa to może pomóc wielu firmom stanąć na nogi – przekonuje wiceprezes zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierski. Firma właśnie uruchomiła nowe narzędzie pozwalające zagranicznym klientom dotrzeć do polskich producentów - internetową platformę BuyPoland.pl – pisze „Rzeczpospolita” z 16 kwietnia.