Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

NOWOŚĆ NA TARGACH – SZAFA RFID Z EWIDENCJĄ ZASOBÓW

Szafa RFID z automatyczną ewidencją zawartości jest innowacyjnym produktem, zgodnym z koncepcją Przemysł 4.0 (Industry 4.0) oraz Internetu Rzeczy (Internet of Things). Obie te koncepcje zakładają unifikację świata rzeczywistego ze światem wirtualnym Internetu i technologii informacyjnej, czego efektem ma być zbieranie i analizowanie coraz większej ilości danych, co z kolei ma przyczynić się do wydajniejszego, a zarazem oszczędniejszego prowadzenia każdego biznesu.


Szczyt Bałkanów Zachodnich od 3 lipca w Poznaniu

Od 3 do 5 lipca odbędzie się w Polsce Szczyt Bałkanów Zachodnich Poznań 2019 – międzynarodowa inicjatywa na rzecz współpracy regionalnej. Szefowie państw, ministrowie spraw wewnętrznych, zagranicznych oraz gospodarki będą rozmawiać na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich o kwestiach kluczowych dla regionu Bałkanów Zachodnich.


Przygotowania do Targów Mody Poznań rozpoczęte!

Przed nami kolejna, jesienna już edycja Targów Mody Poznań – największego wydarzenia branżowego w Polsce. W dniach 27-28.08.2019 Poznań Congress Center ponownie wypełnią stoiska pełne najnowszych, sezonowych trendów i bogatą ofertą przedsiębiorców z całego świata.


Grupa MTP z godłem „Teraz Polska”!

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Nagrodę, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, odebrał 3 czerwca prezes zarządu Przemysław Trawa.


Smart Warehouse czyli inteligentne rozwiązania dla magazynów na targach Modernlog

Optymalizacja pracy magazynu to wymierne korzyści dla firm. Podczas konferencji Smart Warehouse uczestnicy dowiedzieli się nie tylko czy, ale i jak inwestować w rozwiązania zwiększające wydajność. Poznali też konkretne przykłady wdrożeń.