Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Grupa 5 zwycięzcą konkursu ABA

Pierwsza edycja konkursu ABA – Architecture BUDMA Award zdecydowanie należała do projektantów z firmy GRUPA 5 Architekci. To oni zdobyli główną nagrodę za Siedzibę Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Do ścisłego finału wprowadzili aż dwa obiekty.


Liczby mówią, że na Budmie warto być

W Poznaniu rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, największe wydarzenie targowe organizowane przez grupę MTP. To już 28. edycja tego wydarzenia. Prezentuje się tu w sumie 1000 wystawców.


Forum Build4Future wstępem do BUDMY

To zasoby, a nie pieniądze są główną barierą w szybkim rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Nasz rynek potrzebuje programów, które będą stymulowały podaż i poszerzały ofertę lokali - to wnioski z pierwszego dnia Forum Gospodarczego Budownictwa Build4Future, które rozpoczęło się 11 lutego w Poznaniu.


UFI Global CEO Summit: Strategia Grupy MTP wpisuje się w trendy branży wystawienniczej

Kondycja branży targowej jest bardzo dobra. Prognozy zakładają dalszy wzrost obrotów wśród organizatorów targów. Jednym z ważnych trendów na rok 2019 jest rozwój imprez targowych pod kątem rozrywki, która przyciąga na wydarzenia targowe młodszą publiczność - wynika z Globalnego Barometru UFI.


Fenomen PeWuKi

W 2019 roku mija 90 lat od otwarcia Powszechnej Wystawy Krajowej. To jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie wystawiennicze prezentowało osiągnięcia odrodzonego państwa polskiego i wpłynęło na kształt oraz przyszłość Poznania. Wraz z targami BUDMA rozpoczynają się całoroczne obchody jubileuszu.