Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Europa staje się za mała dla polskich mebli

Wzrost sprzedaży do 50,5 mld zł, eksportu do 10,9 mld EUR, pewne miejsce na podium największych światowych eksporterów - to najważniejsze ubiegłoroczne osiągnięcia polskich producentów mebli według szacunkowych danych OIGPM za 2019 r. By utrzymać wzrostowy trend warto poszukać odbiorców poza Europą, na najbardziej perspektywicznych rynkach - wynika z danych InfoCredit.


Czy polskie meble mogą być marką?

Aż 40 proc. zarejestrowanych uczestników targów MEBLE POLSKA 2020, odbywających się na Międzynarodowych Targach Poznańskich, to goście z zagranicy. Oprócz prezentacji produktów wszystkich wiodących producentów, wydarzenie jest też areną dyskusji o wyzwaniach branży i szansach na wytworzenie wspólnej marki polskich mebli.


Top Design Awards przyznane

22 produkty – meble, elementów wyposażenia wnętrz i… trolejbus – otrzymały dziś Top Design Awards. Nagrody przyznawane są podczas targów ARENA DESIGN, które dziś rozpoczęły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Razem z nimi odbywają też targi MEBLE POLSKA, HOME DECOR i SPECIAL DAYS.


ARENA DESIGN pod hasłem #slowness

Odpowiedzialność. Równowaga. Regionalność. Targi ARENA DESIGN co roku inicjują ważne debaty o społecznych i estetycznych aspektach dizajnu. W 2020 r. będą przyglądać się idei slowness. Targi odbędą się 25–28 lutego 2020 r. w przestrzeni pawilonu 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Rekordowe zainteresowanie targami Meble Polska 2020

Około 500 firm i marek, 11 pawilonów, najnowsze kolekcje mebli na kolejny sezon sprzedażowy, niemal wszyscy wiodący producenci mebli z Polski, spora liczba targowych debiutantów oraz liczne wystawy, prelekcje i debaty – to wszystko czeka na gości kolejnej edycji targów MEBLE POLSKA. Największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej odbędą się w Poznaniu od 25 do 28 lutego 2020.