Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

DREMA zaprezentuje technologie jutra

Technologie jutra to hasło przewodnie targów DREMA, które odbędą się w Poznaniu od 10 do 13 września 2019. Wspólnie z targami Furnica i Sofab tworzą ekspozycję z największą ofertą zaopatrzenia dla producentów mebli. Dlatego firm patrzących w przyszłość nie może tu zabraknąć.


Ważne rozmowy na Szczycie w Poznaniu

Spotkanie najwyższych rangą przedstawicieli partnerów Procesu Berlińskiego już dziś na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Premier Mateusz Morawiecki będzie przewodniczył rozmowom o rozszerzeniu UE. W planach także dwustronne spotkania Premiera z Kanclerz Niemiec Angelą Merkel oraz z Premier Wielkiej Brytanii Theresą May.


Szczyt Bałkanów Zachodnich w Poznaniu

Od 3 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwa Szczyt Bałkanów Zachodnich wraz z wydarzeniami towarzyszącymi. To spotkanie najwyższych rangą przedstawicieli partnerów Procesu Berlińskiego. Liderzy będą dyskutować o najważniejszych dla regionu Bałkanów Zachodnich sprawach.


Poznaliśmy laureatów konkursu Skyline Challenge

Konkurs „Skyline Challenge” rozstrzygnięty. Kapituła najwyżej oceniła projekt „Poznańskiej Ściany Zachodniej” wykonany przez dwuosobowy zespół studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.


Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych sektorów wykorzystujących ogromny potencjał szkła - to w pigułce targi Glass. Te jedyne w Polsce targi szklanego biznesu w tym roku odbędą się od 20 do 23 listopada, tradycyjnie w Poznaniu.