Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

SPECIAL DAYS – jedyne takie targi

Dwie hale targowe na przestrzeni, których stanie kilkadziesiąt stoisk firm prezentujących najnowsze trendy i nowinki z branży artykułów dekoracyjnych, bezpłatne porady specjalistów i pokazy florystyczne – to wszystko czeka na zwiedzających poznańskie targi SPECIAL DAYS w dniach 21-23 lutego 2019.


Poznań Motor Show rusza już w marcu

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Targi Poznań Motor Show, obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku i zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, ruszają już 28 marca.


WinDoor-tech: miejsce dobrych spotkań

Przez cztery dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamienił się w kolorowy festiwal najnowszych rozwiązań dla budownictwa. Prawie 1000 wystawców z 30 krajów zaprezentowało swoją flagową ofertę podczas targów Budma i WinDoor-tech 2019. Nowoczesne maszyny, roboty, specjalistyczne dźwigi przyciągnęły blisko 50 tysięcy profesjonalistów.


Targi ITM Polska w dobrym towarzystwie

Organizacja w jednym czasie targów ITM Polska, Modernlog, Subcontracting oraz 3D Solutions pozwala szeroko zaprezentować wszystko to, co nowoczesny przemysł ma do zaoferowania. W tym roku będzie podobnie - cztery imprezy targowe odbędą się w jednym czasie, od 4 do 7 czerwca.


Ogrodnicze premiery GARDENII 2019

Bogaty program wydarzeń towarzyszących, Kongres Liderów Branży Ogrodniczej, innowacyjne rynkowe, ponad 100 uczestników programu Hosted Buyers i ekspozycja wystawiennicza zajmująca aż 9 pawilonów – to tylko niektóre z atrakcji tegorocznego bloku Targów GARDENIA/SPECIAL DAYS/SPORT INVEST.