Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

O miliardach na termomodernizację na Targach POL-ECO SYSTEM

Walka ze smogiem i poprawa jakości powietrza, a co za tym idzie jakości życia - to główny temat zbliżających się Targów POL-ECO SYSTEM w Poznaniu. Organizatorzy wydarzenia i rząd zapowiadają, że podczas targów poznamy nie tylko technologię, ale również kluczowe rozwiązania, które zmienią stan powietrza w miastach.


#TUSIĘGRA – 13. rekordowa edycja Poznań Game Arena za nami!

Ponad 220 wystawców, blisko 1200 stoisk do gier, 10 pawilonów pełnych multimedialnych atrakcji oraz przede wszystkim 76 199 fanów gier. Tak przedstawia się rekordowa, 13 edycja targów Poznań Game Arena!


Poznań Game Arena, czyli miliardy na ekranach

Wartość polskiego rynku gamingowego według szacunków to już ponad 2 mld dolarów. Ta kwota nie oddaje jednak prawdziwej wartości, jaką generuje branża będąca naszą wizytówką eksportową. Zdecydowana większość kopii polskich gier znajduje nabywców za granicą. Przekonamy się o tym podczas Poznań Game Arena, imprezy organizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.


Game Industry Conference potwierdzi aktywność biznesową branży

Poznań Game Arena to nie tylko święto graczy i możliwość prezentacji najnowszych trendów w branży. To także Game Industry Conference (GIC) - coroczna konferencja branżowa, odbywająca się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.


Wystartowała II edycja kampanii „Płacę faktury – jestem gospodarczo odpowiedzialny”

26 września ruszyła II edycja kampanii edukacyjnej skierowanej do przedstawicieli sektora MŚP – „Płacę faktury – jestem gospodarczo odpowiedzialny”. Jej głównym celem jest zwiększenie świadomości przedsiębiorców o wadze płynności finansowej w każdej firmie oraz rozpowszechnienie pojęcia „odpowiedzialność gospodarcza”. Organizatorem oraz pomysłodawcą inicjatywy jest firma faktoringowa Bibby Financial Services.