Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Zamów stoisko z rabatem na targi ITM Polska

Dobre praktyki związane z pojęciem Industry 4.0 oraz Smart Factory, najnowsze trendy i kierunki rozwoju branży przemysłowej najlepiej obserwować w Poznaniu, na targach INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY ITM Polska. Nie zwlekaj i dołącz do grona wystawców! Promocyjne ceny tylko do 1 marca 2019!


Gardenia: rośliny to perspektywiczny biznes

Niemcy importują rośliny ogrodnicze za 3,2 mld USD rocznie, Brytyjczycy za 1,6 mld. Potentatem na europejskim rynku są Holendrzy. Oferta polskich firm z roku na rok jest jednak coraz lepsza, a nasz eksport roślin stale rośnie, co widać na targach Gardenia.


GARDENIA: wiosna zawitała do Poznania

Nagrody dla producentów i produktów, warsztaty i pokazy florystyczne, konferencja branżowa – tak minął pierwszy dzień targów ogrodniczych GARDENIA oraz targów Special Days.


SPECIAL DAYS – jedyne takie targi

Dwie hale targowe na przestrzeni, których stanie kilkadziesiąt stoisk firm prezentujących najnowsze trendy i nowinki z branży artykułów dekoracyjnych, bezpłatne porady specjalistów i pokazy florystyczne – to wszystko czeka na zwiedzających poznańskie targi SPECIAL DAYS w dniach 21-23 lutego 2019.


Poznań Motor Show rusza już w marcu

Prestiżowe i zarazem jedne z największych w Europie. Targi Poznań Motor Show, obecne w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich od 1992 roku i zwane przez znawców świata motoryzacyjnego Małą Genewą, ruszają już 28 marca.