Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Międzynarodowe Targi Poznańskie i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi on-line.


DREMA 2018 na drodze do Przemysłu 4.0

Idea Przemysłu 4.0 na dobre wkracza do kolejnych branż i sektorów gospodarki. Ten temat po raz kolejny zdominuje dyskusję w Poznaniu, tym razem podczas wrześniowych targów DREMA 2018.


Sierpniowe wydarzenia dla rolników w Wilkowicach

Przed właścicielami gospodarstw rolnych najgorętszy okres w roku, czyli czas prac polowych. Tymczasem w Poznaniu trwają w najlepsze przygotowania do XIII edycji Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA, która w dniach 18-19 sierpnia odbędzie się w Wilkowicach.


Coraz więcej liderów na Targach EKO-LAS!

W tym roku jesień w branży leśnej rozpocznie się wyjątkowo widowiskowo. Wszystko za sprawą Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, które odbędą się w dniach 7-9 września. XVI edycja Targów EKO-LAS ponownie zawita do dobrze znanej już lokalizacji i odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.


Superauta w firmowych garażach

„Ferrari 812 Superfast za ponad 2 mln zł, zabytkowy Bentley R-Type z lat 50. ubiegłego stulecia, czy kanciaste Maserati 222. To nie wystawa. To nawet nie zbór zamożnego kolekcjonera. To zawartość firmowych garaży w Polsce w 2017 r.” - pisze „Puls Biznesu” na podstawie danych InfoCredit.