Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

W świecie kamienia i szkła

Tworzenie witraży metodą Tiffany’ego i robienie figurek ze szkła za pomocą palnika gazowego, do tego Mistrzostwa Polski w Ręcznej Obróbce Kamienia oraz Giełda Minerałów i Kamieni Szlachetnych. To wszystko czeka na gości targów STONE i GLASS, które w przyszłym tygodniu odbywać się będą w Poznaniu.


Kluczowe firmy branży na targach Glass

Powierzchnia ubiegłorocznej ekspozycji jedynych w Polsce targów branży szklarskiej Glass była o ponad 20 procent większa od poprzedniej. Wśród wystawców znalazły się firmy z kilkunastu krajów. Znamy już liderów, którzy potwierdzili swój udział w Glass 2019.


Grupa MTP na UFI Global Congress

W Bangkoku rozpoczął się właśnie 86 UFI Global Congress. To wydarzenie, w którym biorą udział liderzy rynku wystawienniczego z całego świata. Grupę MTP reprezentuje Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu.


Grupa MTP TOP MARKĄ wśród organizatorów targów i wystaw!

Kolejna prestiżowa nagroda dla naszej grupy. Ranking @Magazynu „Press” oraz agencji monitorowania mediów „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów” wyróżnia marki najsilniej obecne w mediach. Grupa MTP wygrywa w rankingu już po raz drugi.


Targi HOBBY - z pasji się nie wyrasta

Makieta Poznania zbudowana z klocków LEGO, escape roomy, turnieje gier planszowych, wyścigi samochodów zdalnie sterowanych, wystawa modelarska, a nawet warsztaty szycia i treningi sportowe to atrakcje nadchodzących Targów HOBBY. 15 edycja wydarzenia odbędzie się 16 i 17 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.