Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

ITM Polska 2019: Nowy rok, nowe wyzwania

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, niepowtarzalna atmosfera – czerwcowe targi ITM Polska będą wyjątkowe - zapewnia Joanna Kucharska, dyrektor targów.


Zgłoszenia do konkursu ABA tylko do 17.01

Tylko do 17 stycznia można zgłaszać projekty najciekawszych obiektów, budynków czy też aranżacji przestrzeni publicznych do konkursu Architecture BUDMA Award. Laureatów I edycji konkursu ABA poznamy podczas uroczystej gali w trakcie targów BUDMA (12. lutego).


Znamy Złotych Medalistów targów BUDMA 2019

Eksperckie Jury przyznało nagrodę Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2019 aż 37 produktom, które będą wyznaczać trendy w budowlanym roku 2019! W konkursie o Złoty Medal najważniejszymi kryteriami oceny zgłoszonych produktów jest innowacyjność, wysoka jakość produktu i zastosowanie nowoczesnych technologii.


Misja Study Tour na Budmie i WinDoor-tech

Przedsiębiorcy oraz dziennikarze z perspektywicznych rynków określonych w ramach Branżowego Programu Promocji „Budowa i wykańczanie budowli” wezmą udział w organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) misji przyjazdowej Study Tour. Kluczowym punktem programu będą targi WinDoor-tech i Budma. Misja potrwa od 12 do 14 lutego 2019 r.


Ceny transferowe: czas na dokumentację

Z analiz przeprowadzonych przez InfoCredit wynika, że obecnie około 650 podatników rozliczających się w ramach tzw. przesuniętego roku podatkowego będzie wkrótce zobowiązana do przygotowania dokumentacji podatkowej (w tym analiz porównawczych) oraz złożenia stosownego oświadczenia. Warto o tym pomyśleć już dziś, by uniknąć pracy na ostatnią chwilę i zadbać o jakość dokumentacji.