Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Rusza druga edycja konkursu PRODUKT W OBIEGU!

Twój produkt lub projekt wpisuje się w koncepcję gospodarki o obiegu zamkniętym? Jest innowacyjny? Minimalnie oddziałuje na środowisko? To konkurs właśnie dla Ciebie!


Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Międzynarodowe Targi Poznańskie i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi on-line.


BUDMA 2019: Do 27 września specjalna oferta dla wystawców

Zbliża się pierwszy termin zgłoszeń na targi BUDMA 2019. Do 27 września każda z firm, która podejmie decyzję o udziale w targach, może liczyć na najbardziej atrakcyjną ofertę – nie tylko cenową, ale również dodatkowych działań, podejmowanych przez MTP w najbliższym czasie.


POLAGRA TECH 2018: spotkanie ekspertów branży

Od 30 września do 4 października w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów POLAGRA TECH. W tegorocznej edycji uzupełnieniem corocznego Salonu Technologii Spożywczych będzie Salon Technologii Piekarskich i Cukierniczych.


MTP zorganizują COP24 w Katowicach

Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP) podpisały umowę z Ministerstwem Środowiska, na mocy której zajmą się organizacją logistyczną konferencji klimatycznej COP24 - najważniejszego globalnego forum poświęconego światowej polityce klimatycznej. Decyzja o powierzeniu MTP organizacji techniczno-logistycznych jest potwierdzeniem kompetencji firmy oraz bardzo wysokiej pozycji wśród organizatorów najważniejszych wydarzeń w Polsce.