Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Inwestycje w energetykę? Tak, ale nie kosztem środowiska

Ochrona środowiska czy rozwój gospodarki? Nie musimy wybierać. Możemy połączyć te cele - to wnioski z pierwszego dnia targów POL-ECO SYSTEM.


POL-ECO SYSTEM: nagrody rozdane, umowy podpisane

Targi POL-ECO SYSTEM to nie tylko największe w kraju wydarzenie dotyczące ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju i usług komunalnych. To także doskonała okazja, by wyróżnić firmy i organizacje, które tworzą innowacyjne, proekologiczne rozwiązania i promują ochronę środowiska.


Pol-Eco System: Energia do rozwoju i poprawa jakości życia

Źródła energii to jeden ze strategicznych elementów wpływających na rozwój gospodarki. Równie ważne tematy to ograniczenie emisji CO2 i problem smogu. Inwestycje proekologiczne, idące w miliardy złotych, zdominują dyskusję podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM w Poznaniu od 23 do 25 października.


Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Międzynarodowe Targi Poznańskie i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi on-line.


O miliardach na termomodernizację na Targach POL-ECO SYSTEM

Walka ze smogiem i poprawa jakości powietrza, a co za tym idzie jakości życia - to główny temat zbliżających się Targów POL-ECO SYSTEM w Poznaniu. Organizatorzy wydarzenia i rząd zapowiadają, że podczas targów poznamy nie tylko technologię, ale również kluczowe rozwiązania, które zmienią stan powietrza w miastach.