Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej. Wraz z SMM Legal, jedną z największych polskich kancelarii prawnych, wdraża innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly.


Targi ITM nie zwalniają tempa

Strefa start-upów, oferta programowa dla sektora MSP – to tylko niektóre z nowości jakich można spodziewać się w najbliższej edycji ITM INDUSTRY EUROPE. Nie zabraknie także sprawdzonych pozycji w programie wydarzeń. Sądząc po zainteresowaniu zapowiadanego w mediach kryzysu w przemyśle na razie nie widać.


Targi Glass lustrem branży

Jedyne w Polsce targi szklanego biznesu dobiegły końca. W Poznaniu, w trakcie GLASS 2019 można było nie tylko śledzić najnowsze trendy w przemyśle szklarskim, zobaczyć nowoczesne maszyny, ale także docenić walory szkła w architekturze wnętrz i sztuce użytkowej.


Dwie strony medalu targów Glass

W Poznaniu trwają jedyne targi dedykowane branży szklarskiej, które towarzyszą targom branży kamieniarskiej Stone. Wspólną ekspozycję buduje ponad 300 wystawców. Aż 60 proc. z nich to firmy zagraniczne.


DREMA 2020 na światowej liście EUMABOIS!

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS!