Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Konsumenci wybrali swoich medalistów

Jeśli produkt zyska uznanie specjalistów, to znaczy, że warto było inwestować. Jeśli dodatkowo otrzyma wyróżnienie odbiorców to sukces jest pewny - mówią laureaci nagrody Złoty Medal - Wybór Konsumentów, uhonorowani podczas uroczystej gali Grupy MTP.


O bezpieczeństwie na targach ITM Polska

Według danych GUS w ubiegłym roku ponad 84 tys. osób zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy. O tym jak zapobiegać takim zdarzeniom będą mówić eksperci w ramach Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle podczas targów ITM Polska.


Złoto za innowacyjność

Co łączy system inteligentnego ładowania samochodów elektrycznych, zestaw internetu domowego oraz kompaktową koparkę gąsiennicową? Nagroda Złoty Medal Wybór Konsumentów za innowacyjność produktu. Najlepsi z najlepszych zostali uhonorowani podczas uroczystej gali Grupy MTP.


ToBilet.pl: Grupa MTP z własną bileterią

Grupa MTP ma nową platformę sprzedaży biletów on-line na wydarzenia kulturalne, sportowe, targi i koncerty! ToBilet.pl to platforma do kompleksowej obsługi organizatorów i uczestników wydarzeń.


SMART trendy na targach ITM Polska 2019

Od 4 do 7 czerwca w Poznaniu na targach ITM Polska skupimy się na upowszechnianiu koncepcji SMART Industry. W centrum uwagi znajdą się digitalizacja, integracja i automatyzacja. Wystawcy zaprezentują maszyny, rozwiązania i oprogramowanie działające zgodnie z założeniami Przemysłu 4.0 i Smart Factory.