Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Biegiem na targi Poznań Sport Expo

Od 18 do 20 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Poznań Sport Expo – projektu dla wszystkich, którzy lubią aktywnie formy spędzania czasu. Organizatorzy zapraszają całe rodziny, bo oprócz zajęć i spotkań dla dużych sportowców nie zabraknie atrakcji dla dzieci.


Rusza II edycja Architecture BUDMA Award!

W jaki sposób, spośród setek nowo powstających obiektów otaczającej nas architektury, wyróżnić te, które w szczególny sposób wpływają na pozytywny jej odbiór? Odpowiedzią jest konkurs Architecture BUDMA Award!


PIERWSZY RAZ - modernistyczny zryw PeWuKi

W październiku w ramach kontynuacji obchodów 90-lecia PeWuKi Grupa MTP wraz z Centrum OTWARTYM i SARP Poznań organizuje wystawę PIERWSZY RAZ - modernistyczny zryw Powszechnej Wystawy Krajowej. Ekspozycja zostanie zorganizowana w modernistycznym pawilonie nr 10 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


Największe targi gier w regionie powracają

Od 18 do 20 października Międzynarodowe Targi Poznańskie ponownie staną się gamingowym centrum Europy Środkowo-Wschodniej. PGA to 80 tysięcy zwiedzających, 220 liderów rynku gier, technologii, sprzętu i akcesoriów dla graczy, 10 pawilonów pełnych atrakcji oraz 28 godzin rozrywki przez trzy dni.


Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Grupa MTP i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Dlatego dzielimy się z Państwem wiarygodnymi danymi i analizami biznesowymi online.