Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

Targi BUDMA: 1000 wystawców z ponad 30 krajów

Prawie 50 tysięcy fachowców i 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata pojawi się w pierwszym tygodniu lutego na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Będą rozmawiać o nowoczesnym budownictwie i inspirującej architekturze.


BUDMA - TARGI (nie tylko) DLA ARCHITEKTÓW

Targi BUDMA od lat łączą budownictwo i architekturę. Śmiałym, nowatorskim projektom muszą sprostać techniki i technologie budowlane, a wszystko to podporządkowane jest wymaganiom współczesności. Podczas najbliższej BUDMY, od 4 do 7 lutego 2020, nie zabraknie prezentacji najnowszych rozwiązań, projektów, a także refleksji nad rolą i wyzwaniami architektury.


Grand Prix i Eco Prize Grupy MTP: innowacyjność i ekologia w rolnictwie

Rolnictwo w ostatnich dekadach przeszło głęboką transformację. Współczesna uprawa, czy hodowla nie mają nic wspólnego z metodami jakie stosowane były 30 lat temu. Na Międzynarodowych Targach Rolniczych Polagra Premiery widzieliśmy postęp w zakresie maszyn i urządzeń, bez którego nie sposób wyobrazić sobie współczesnego gospodarstwa.


Podsumowanie roku DREMA i DremaSilesia 2019

Rok 2019 był dla Grupy MTP rokiem niezwykle intensywnym i przełomowym. Zauważalne zmiany nastąpiły nie tylko w ramach wewnętrznej organizacji instytucji (rebranding Grupy MTP), ale również w kwestii organizacji wydarzeń dedykowanych branży drzewnej i meblarskiej – czyli naszych wiodących targów DREMA oraz DremaSilesia.


Najlepsze produkty dla rolników

Nowoczesne rolnictwo to nie tylko specjalistyczne maszyny, ale także aplikacje, które ułatwiają uprawę roślin i chów zwierząt. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone podczas targów Polagra-Premiery, które 17 stycznia rozpoczną się w Poznaniu. Wśród wyróżnionych jest 12 firm z Wielkopolski.