Witamy w Strefie Wystawcy!

Tu możesz: zgłosić swoje uczestnictwo w targach, zamówić usługi targowe, przejrzeć swoje zamówienia, pobrać faktury, dokumenty wstępu.

Co nowego w branży?

BUDMA 2019: trwa oferta czerwcowa

Najlepsze warunki udziału w targach BUDMA, pierwszeństwo w wyborze lokalizacji stoiska i szereg dodatkowych korzyści przygotowali organizatorzy dla firm, które zgłoszą chęć udziału w targach do 30 czerwca.


Targi ITM Polska 2018 w centrum uwagi

Za nami Targi ITM Polska oraz odbywające się w tym samym czasie MODERNLOG, 3D SOLUTIONS, FOCAST oraz Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Ten blok to już od kilku lat obowiązkowy punkt w kalendarzu producentów maszyn i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu, jak również przedsiębiorców poszukujących innowacji dla swoich przedsiębiorstw.


Superauta w firmowych garażach

„Ferrari 812 Superfast za ponad 2 mln zł, zabytkowy Bentley R-Type z lat 50. ubiegłego stulecia, czy kanciaste Maserati 222. To nie wystawa. To nawet nie zbór zamożnego kolekcjonera. To zawartość firmowych garaży w Polsce w 2017 r.” - pisze „Puls Biznesu” na podstawie danych InfoCredit.


O współpracy z Saksonią w ministerialnym gronie

Rozwój współpracy targów ITM Polska oraz Landu Saksonii, a także potencjał polskich firm i przedsiębiorstw wystawiających się na największych targach przemysłowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej były tematem spotkania przedstawicieli MTP z Ministrem Gospodarki, Pracy i Transportu Landu Martinem Duligiem.


ITM Polska w liczbach

Już 5 czerwca w Poznaniu rozpoczynają się Targi ITM Polska, wraz z towarzyszącymi wydarzeniami. Na terenie MTP można będzie zobaczyć efekty współpracy przemysłu, biznesu i nauki.