Zarejestruj

 

Miło nam poinformować, że w II Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim, który odbywa się 13.09.2017 w targowej Iglicy w ramach targów FURNICA i SOFAB, Ministerstwo Rozwoju reprezentuje Podsekretarz Stanu Jadwiga Emilewicz.

 

Ogólnopolski Kongres Meblarski „POLSKIE MEBLE – KONKURENCYJNA POLSKA” organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli, Instytut Badań Rynku, Konsumpcji i Koniunktur oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie towarzyszy targom FURNICA i SOFAB już po raz drugi. Tegoroczne spotkanie producentów mebli odbywa się pod hasłem „Jak zostać numerem jeden w Europie?”

 

Podczas kongresu odbywają się dyskusje panelowe z udziałem najważniejszych osobistości przemysłu meblowego w Polsce. Jego tematyka poświęcona będzie w znacznej mierze zagadnieniom określonym w Programie Flagowym Polskie Meble, a więc wyzwaniom stojącym przed branżą oraz strategii, która pozwoliłaby branży osiągnąć określone cele. Uczestnicy poruszą m.in. takie tematy, jak: robotyzacja i innowacyjność w branży meblarskiej, zarządzanie procesowe, e-commerce czy nowe modele ekspansji zagranicznej. Z kolei przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju przedstawią strategię rozwoju polskiego przemysłu meblowego do roku 2030. Kongres poza ciekawymi dyskusjami daje możliwość spotkania się osobom, które z oddaniem pracują na wspólny sukces meblarstwa w Polsce. Partnerami Strategicznymi są: SCHATTDECOR, STAUFEN, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz KPMG.

 

Więcej informacji - >>>KLIKNIJ<<<