Zarejestruj

 

Od 17 do 19 października w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Pol-Eco System. Już dziś można jednak zgłaszać się do konkursu Ministra Środowiska – Produkt w obiegu. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 września 2017 r.

 

Celem Konkursu jest:

promocja i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu - po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie,

pogłębianie wiedzy o gospodarce o obiegu zamkniętym wśród przedsiębiorców, klientów docelowych, jak i społeczeństwa,

propagowanie idei dotyczącej minimalizacji wpływu na środowisko tworzonych, produkowanych wytworów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie,

wspieranie producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

 

Do udziału w konkursie zapraszamy producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • zapoznać się z Regulaminem konkursu;
  • wydrukować Formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, podpisać;
  • przesłać formularz (skanu, formacie WORD) wraz z dwoma zdjęciami produktu.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 25 września 2017 r. Adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Udział w konkursie jest bezpłatny.