v 2.5-1411
Zarejestruj

 

Coraz bliżej do Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz odbywającego się w tym samym czasie Festiwalu Starych Ciągników. Dwudniowy event odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna w dniach 19-20 sierpnia.

 

Dla wystawców ROLTECHNIKA to element należący do strategii rozwoju przedsiębiorstwa, a także narzędzie do kreowania wizerunku firmy. To również czas na zaprezentowanie oferty rolnikom poszukujących konkretnych rozwiązań i nawiązania kontaktów biznesowych. Każdy, kto choć raz uczestniczył w Wystawie wie, że spośród bogatego wachlarza polskich imprez plenerowych, to właśnie ROLTECHNIKA może dać wyraźne profity. Głównym z nich jest możliwość przedstawienia produktów i usług bardzo szerokiemu gronu odbiorów. Wśród odwiedzających spotkać można właścicieli i osoby zarządzające gospodarstwami rolnymi, którzy zdają sobie sprawę z tego, że zapoznanie się z nowościami na rynku oraz wymiana wiedzy z pewnością pozwoli zoptymalizować funkcjonowanie gospodarstwa.

 

Dodatkową wartością, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, jest możliwość udziału w wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich jest Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych.

 

W ubiegłym roku to widowiskowe wydarzenie zgromadziło ponad 140 przedstawicieli z Polski, Czech, Holandii oraz Austrii, którzy zaprezentowali blisko 200 odrestaurowanych traktorów i maszyn rolniczych. Program festiwalu bogaty był w liczne spotkania, które przyciągnęły do Wilkowic pasjonatów techniki zabytkowej nie tylko z Polski, ale także z Czech i Niemiec.

 

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA otwarta będzie w dniach 19-20 sierpnia w godz. 9.00-17.00.

 

Wstęp dla osób dorosłych: 5 zł.

 

Dzieci do lat 7: wstęp bezpłatny.