v 2.5-1411
Zarejestruj

 

W dniach 5-7 września niemal 500 firm i marek z różnych stron świata pokaże w Poznaniu trendy na sezon jesień-zima 2017/2018 oraz wiosna-lato 2018. Wśród nich mocna ekipa z Półwyspu Iberyjskiego – w pawilonie 7 A pojawi się 14 firm hiszpańskich oferujących obuwie, dodatki i akcesoria.

 

Firmy poszukują przedstawicieli, agentów, dystrybutorów i importerów. Gorąco zachęcamy do umawiania się na konkretne spotkania biznesowe. Kontakt: Anna Mierzejewska, tel. 22 617  94 08, 22 616 09 46, tel. kom.  606 351 184

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lista firm i zdjęcia - >>>KLIKNIJ<<<

 

Targi Mody Poznań to…

 

…największe wydarzenie modowe w Polsce organizowane dla przedsiębiorców. Na Targi Mody Poznań dwa razy w roku przyjeżdżają handlowcy z kilkunastu państw, aby wybrać najlepszą ofertę do swoich sklepów. We wrześniu 4 hale MTP zostaną wypełnione tysiącem nowości odzieżowych, obuwniczych i galanteryjnych.

 

Już teraz można pobrać bezpłatne zaproszenie online na Targi Mody Poznań za pośrednictwem platformy mtp24.pl. Odwiedzając wydarzenie nie można przegapić szkoleń marketingowych. Są to spotkania skierowane do branży mody, dostosowane do charakteru polskiego rynku i możliwości finansowych średnich przedsiębiorstw.

 

Szczegóły: www.targimodypoznan.pl