v 2.5-1411
Zarejestruj

 

Uczestnicy targów DREMA (12-15 września 2017) mają jeszcze czas na zgłoszenie swoich produktów do konkursu o Złoty Medal MTP do 28 lipca. Dlaczego warto?

 

1. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród na polskim rynku. Przyznawana jest przez eksperckie jury produktom, które muszą spełniać określone warunki: powinny być innowacyjne i unikatowe w swojej klasie, wykonane ze znakomitej jakości materiałów i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie!

 

2. Rozstrzygnięcie konkursu o Złoty Medal MTP następuje półtora miesiąca przed targami! Pakiet medalisty pozwoli Twojej firmie przygotować się do efektywnej promocji nagrodzonych produktów z dużym wyprzedzeniem! Pakiet medalisty to komplet materiałów promocyjnych, które wystawca może wykorzystać w kampanii swojego produktu.

 

3. Informacja o laureatach pojawi się:

na stronie targów DREMA i Złotego Medalu oraz na łamach portali i czasopism branżowych;

w publikacjach targowych: tj. DREMA NEWS oraz Vademecum Zwiedzającego;

w newsletterach dla wystawców i zwiedzających;

w informacjach prasowych;

na ekskluzywnym stoisku w Strefie Mistrzów, by móc zawalczyć o Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów.

 

Jeśli Twoje produkty, zasługują na to prestiżowe wyróżnienie, zawalcz o złoto wypełniając formularz dostępny na: www.drema.pl/zlotymedal

 

Zasady uczestnictwa

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Oto kilka kroków, które powinniście Państwo podjąć, aby zgłosić swój udział w Konkursie.

 

Krok 1.

Pobierz i zaakceptuj regulamin konkursu

>>> REGULAMIN <<<

 

Krok 2.

Pobierz i wypełnij zgłoszenie do Konkursu

>>> FORMULARZ <<<

 

Krok 3.

Wypełnione dokumenty, wraz z kompletem materiałów informacyjnych oraz zdjęć prześlij na adres:

 

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

Hanna Janicka

tel.: +48 61 869 22 06, 61 866 59 36,

fax: +48 61 866 61 34

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.