Zarejestruj

 

Tak imponujące rozmiarami stoiska, jak na MEBLE POLSKA, można spotkać tylko na kilku innych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Firmy wynajmują coraz większe powierzchnie, aby móc pokazać tysiącom kupców meblowych z całego świata możliwie najwięcej nowych kolekcji. Kto zatem będzie miał w tym roku największe stoisko?

 

Spora część dotychczasowych wystawców zamierza pokazać na targach MEBLE POLSKA 2017 jeszcze szerszy asortyment mebli niż dotychczas i zwiększyła w tym celu powierzchnię stoisk. Ale liderem pod względem wielkości stoiska jest w tym roku firma, która po kilku latach przerwy powróciła do Poznania - i to we wspaniałym stylu. Stoisko Black Red White w pawilonie 3 zajmie 1300 mkw i będzie największą ekspozycją na targach.

 

Tylko niewiele mniejsza będzie ekspozycja Grupy IMS w pawilonie 8A, która tradycyjnie zalicza się do największych wystawców podczas poznańskich targów meblowych. Na trzecie miejsce awansowała w tym roku firma Forte, która powiększyła rozmiar swojej ekspozycji aż trzykrotnie. Stoisko tego renomowanego producenta zajmie w Poznaniu aż 900 mkw.

 

Niemal dwukrotnie - do około 500 mkw - zwiększyły się także ekspozycje Szynaka Meble i Fabryki Mebli Wójcik. Ponad 300 mkw wynajął podczas targów MEBLE POLSKA 2017 także Klaster Mebel - Elbląg, producenci zrzeszeni w ramach projektu "Radomsko Mebluje", Fabryka Mebli Libro, WER-SAL oraz VERO.