Zarejestruj

 

Firmy doceniają promocyjną wartość Budmy (07-09.02.2017), co widać w statystykach InfoCredit i serwisu Strefa Wystawcy. 50 proc. firm z tegorocznej edycji brało udział w tych targach także w ubiegłym roku. 84 proc. firm z tegorocznej edycji Budmy wzięło udział w przynajmniej jednej z poprzednich edycji tych targów w latach 2012-2016.

 

Z roku na rok rośnie liczba zagranicznych firm prezentujących się w Poznaniu. W tym roku swoją ofertę zaprezentują reprezentanci 23 krajów. Największą reprezentacje wystawiają Niemcy, czyli nasz główny partner handlowy - 32 firmy. Na drugim miejscu jest Turcja (23 firmy), na trzecim Czechy (19). Pierwszą piątkę uzupełniają Włosi (18) i Chińczycy (17). Zdecydowana większość zagranicznych firm pochodzi z krajów ościennych i Unii Europejskiej, ale BUDMA została doceniona także poza Europą - na przykład na Tajwanie czy Korei Południowej.

 

Wiele firm z szeroko rozumianej branży budowlanej nie ogranicza się wyłącznie do uczestnictwa w Budmie. Uzupełniająco prezentują się także innych targach organizowanych przez MTP. Najczęściej wybierają targi Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DERMA (76 firm), ITM Polska (64 firmy) i Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE (55).