Zarejestruj

 

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury ruszają już 7 lutego. Jaka będzie tegoroczna BUDMA? Na pewno duża. Dariusz Muślewski, dyrektor Budmy, obiecuje, że będzie co oglądać i będzie z kim rozmawiać. 

 

55 tys. mkw to łączna powierzchnia ekspozycji tegorocznej edycji targów. To tyle, co 8 pełnowymiarowych boisk do piłki nożnej, tyle co 130 kortów do tenisa, albo 8 tysięcy ustawionych obok siebie samochodów osobowych.

 

- Budmę stworzyliśmy dla architektów, fachowców, inwestorów i dla handlowców. To najważniejsze grupy odbiorców. Producenci właśnie dla nich przygotowali nowe propozycje. Budmie będzie towarzyszyć także niezwykle interesujący program konferencji, seminariów i prezentacji. Wśród nich warto wymienić I Forum Gospodarcze Budownictwa i Architektury realizowane z wieloma szacownymi instytucjami z Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa na czele. Dla handlu mamy Dzień Dystrybutora, który zainauguruje targi - mówi Dariusz Muślewski, dyrektor Budmy.

 

Organizatorzy zadbali o mocną reprezentację zagranicznych kupców, reprezentujących najważniejsze sieci zakupowe. Do Poznania przyjadą oni z kilkunastu krajów, nie tylko z Europy. 

 

W ramach wydarzeń dla architektów na Budmie będzie mnóstwo ciekawych osobowości i produktów. Jeśli chodzi o gości w programie jest wizyta znanego na całym świecie architekta Fernando Menisa, Stanisława Niemczyka, czy pracowni Bulanda i Mucha. Polecamy też debatę architektoniczną - na te wydarzenia osoby interesujące się wzornictwem powinny zwrócić uwagę podczas targów BUDMA 2017.

 

Całą prezentację, która przeprowadził dla Państwa Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA, można zobaczyć Państwo >>TU<<.