Zarejestruj

 

Zakres usług, z których mogą korzystać użytkownicy naszego serwisu, stale się powiększa. Każdy z wystawców, po zalogowaniu, może korzystać z informacji o kondycji finansowej potencjalnych kontrahentów. Ma także dostęp do najnowszych raportów branżowych, które dostarcza firma InfoCredit, partner Strefy Wystawcy.

 
Raporty branżowe to tegoroczna nowość. MTP wraz z InfoCredit, firmą zajmującą się zbieraniem, dostarczaniem i analizą danych gospodarczych, oferują je wystawcom bezpłatnie. To innowacyjna usługa – pierwsza na świecie w branży wystawienniczej.
 
W raporcie znajdą Państwo aktualne analizy wyników branży, która aktualnie prezentuje się na MTP, najnowsze tendencje w eksporcie i imporcie oraz zestawienie najbardziej atrakcyjnych rynków zbytu. Podobne zestawienia tworzone są także dla wybranej grupy firm, która aktualnie wystawia się w Poznaniu. Szczególnie polecamy informacje o potencjale rynków zagranicznych. Raport podpowiada, które kierunki są obecnie najbardziej obiecujące, a których potencjał maleje.
 
Raporty w formie Basic dostępne są dla użytkowników bezpłatnie, po zalogowaniu w serwisie, >>CZYLI TU<< . Rozszerzony raport w formie Premium w promocyjnej cenie 50 zł dostępny jest w sklepie, także po zalogowaniu.
 
Serdecznie zapraszamy