W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021 r.

Decyzja została podjęta z uwagi na obecną kondycję branży kosmetycznej i fryzjerskiej oraz obowiązujący w tym segmencie zakaz świadczenia usług w związku z epidemią. Z uwagi na specyfikę branż, a przede wszystkim w związku z różnicami w celach, jakie podczas naszych targów realizują firmy fryzjerskie i kosmetyczne, a także ze względu na wydarzenia towarzyszące, Forum Kosmetyki beautyVISION odbędzie się wyjątkowo w terminie wrześniowym. Natomiast Forum Fryzjerstwa LOOK odbędzie się wiosną przyszłego roku.

 

Wierzymy, że rozwiązania, które Państwu proponujemy, okażą się najkorzystniejsze, zarówno dla branży fryzjerskiej, jak i kosmetycznej i mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w nowych terminach wydarzeń na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Zespół targów LOOK i beautyVISION