Przedsiębiorcy oraz dziennikarze z perspektywicznych rynków określonych w ramach Branżowego Programu Promocji „Budowa i wykańczanie budowli” wezmą udział w organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) misji przyjazdowej Study Tour. Kluczowym punktem programu będą targi WinDoor-tech i Budma. Misja potrwa od 12 do 14 lutego 2019 r.

 

Celem wizyty przedsiębiorców i dziennikarzy reprezentujących branżę budowlaną jest stworzenie warunków do bezpośredniego kontaktu kontrahentów z polskimi przedsiębiorcami. Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w związku z odbywającymi się w dniach 12-15 lutego 2019 r. targami Budma oraz WinDoor-tech w Poznaniu.

 

Grupa przedsiębiorców i dziennikarzy z Kazachstanu, Rosji, Iranu, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji i Azerbejdżanu odwiedzi wybranych polskich producentów branży stolarki otworowej w ich siedzibach. To okazja by poznać nowoczesne fabryki, innowacyjne linie produkcyjne oraz centra dystrybucyjne, z których polskie produkty wysyłane są na cały świat. Ważnym punktem programu będzie odwiedzenie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi Bram i Fasad WINDOOR-TECH, gdzie uczestnicy misji odbędą spotkania biznesowe z polskimi producentami, a dziennikarze wezmą udział w międzynarodowym briefingu prasowym prezentującym branżę budowlaną, ze szczególnym uwzględnieniem branży stolarki otworowej.

 

Pobyt misji w Poznaniu wesprze merytorycznie Związek Polskie Okna i Drzwi - stowarzyszenie do którego należą: producenci okien, drzwi, bram, szyb zespolonych, systemów okiennych, uszczelek, okuć, chemii budowlanej, itp. Członkowie POID oferują produkty o najwyższych walorach użytkowych i technicznych w celu zaspokojenia różnych potrzeb wymagających producentów i konsumentów na całym świecie. Prestiżowa, wiarygodna i reprezentatywna grupa rzetelnych producentów i dostawców stolarki budowlanej w Polsce. Reprezentacja branży w kontaktach z Agendami Rządowymi, Instytutami, Głównym Nadzorem Budowlanym, ale również bliski kontakt z grupami konsumenckimi. Związek Polskie Okna i Drzwi pomaga w rozwoju i sprzyja wysokiemu poziomowi prowadzenia działalności produkcyjno-handlowej każdego z Członków.

 

Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w ramach Branżowego Programu Promocji „Budowa i wykańczanie budowli”, którego operatorem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Więcej informacji: https://construction.trade.gov.pl/pl/