Eksperckie Jury przyznało nagrodę Złotego Medalu MTP targów BUDMA 2019 aż 37 produktom, które będą wyznaczać trendy w budowlanym roku 2019! W konkursie o Złoty Medal najważniejszymi kryteriami oceny zgłoszonych produktów jest innowacyjność, wysoka jakość produktu i zastosowanie nowoczesnych technologii.

 

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom najwyższej jakości, odpowiadającym szeregu kryterium, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

 

Spośród wielu nadesłanych zgłoszeń, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, uhonorował 37 produktów zgłoszonych do konkursu o Złoty Medal targów BUDMA. Nagrodzone produkty dają zatem gwarancję najwyższej jakości i wysokich parametrów użytkowych, wybijając się na tle konkurencji. Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są nagrodami równoważnymi.

 

Gratulujemy wszystkim Wystawcom, których produkty zostały wyróżnione tą prestiżową nagrodą. Pełną listę Złotych Medalistów i informacje o nagrodzonych produktach znajdą Państwo tu: https://www.budma.pl/pl/zloty_medal/zlote_medale_2019/