W Poznaniu trwają targi Polagra Food. Dla branży spożywczej to zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

 

W ofercie wystawców znajdują się mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie - sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze - ciasta, castka, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

 

Targi spożywcze POLAGRA FOOD to ważne wydarzenie dla profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To również perspektywa możliwości eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, dzięki któremu menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach. Targi żywności POLAGRA FOOD są dla nich znakomitą platformą do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, utrzymania dotychczasowych relacji i poznania najnowszych trendów branży spożywczej w Polsce.

 

Co nowego w branży? Jak wystawcy oceniają tegoroczne targi? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w wywiadach z przedstawicielami firm prezentujących się w Poznaniu na >>stronie MTP<<. Polecamy.