Pojazdy koncepcyjne i z napędami alternatywnymi to przyszłość motoryzacji. Pierwszego dnia Poznań Motor Show odbędzie się Kongres MOVE, gdzie wspólnie z ekspertami zastanowimy się nad kierunkiem rozwoju pojazdów elektrycznych w Polsce.

 

W Polsce rejestruje się coraz więcej aut z napędami alternatywnymi. Na naszych drogach pojawiają się pojazdy elektryczne, w IV kw. 2017 r. zarejestrowano ich (łącznie z hybrydami plug-in) 396 sztuk. Coraz więcej, bo aż 75% pojazdów kupują firmy, a ich udział w zakupach wzrasta od lat. Czy ten trend się utrzyma? Czy klienci przekonają się do nowych napędów? O tym wszystkim będziemy rozmawiać na kongresie MOVE – Mobility & Vehicles!

 

W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem „Motoryzacja Jutra”, dlatego też nie mogło na nim zabraknąć tak ważnego tematu jak elektromobilność. Na targach Poznań Motor Show co roku prezentowane są  najnowsze trendy i technologie w branży oraz innowacyjne rozwiązania. 

 

W bieżącym roku przewidzianych jest 60 premier rynkowych i 40 prezentacji pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Kadra zarządzająca koncernów motoryzacyjnych już potwierdziła swój udział w  kongresie MOVE – Mobility&Vehicles.

 

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali również przedstawiciele administracji publicznej, rządowej i samorządowej, profesjonaliści z branży automotive, osobistości świata nauki, konstruktorzy i architekci  motoryzacyjni, decydenci sektorów paliwowego i energetycznego, izby

i stowarzyszenia branżowe, a także inwestorzy planujący zaangażowanie w rozwój elektromobilności w Polsce.

 

Więcej informacji:  www.kongresmove.pl

 

5 kwietnia 2018 r. Sala Ziemi