IDEAEXPO.MTP otrzymała dwie nagrody w konkursie Ekspozycja Roku 2017.

 

Jury konkursu Polskiej Izby Przemysłu Targowego Ekspozycja Roku 2018 dokonało oceny i wyboru najlepszych ekspozycji targowych i eventowych z 2017 roku. Do konkursu stanęły czołowe firmy zajmujące się projektowaniem i budową stoisk targowych i ekspozycji zrzeszone w PIPT, jedynej ogólnopolskiej organizacji branży targowej w Polsce.

 

Dwie nagrody w tym prestiżowym konkursie otrzymała IDEAEXPO.MTP:

- I nagroda w kategorii "Ekspozycja targowa zagraniczna powyżej 50m2" za Polskie Stoisko Narodowe na targach Hannover Messe 2017 wykonane dla Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości  zaprojektowane przez Magdalenę Gyurkovich;

- II nagroda w kategorii "Ekspozycja targowa krajowa powyżej 50m2" za stoisko firmy Black Red Whitena targach Meble Polska 2017 zaprojektowane przez Agnieszkę Kuśmierkiewicz.

 

Celem konkursu PIPT jest promocja najlepszych polskich firm realizujących usługi projektowania i budowy, zarówno stoisk na targach, jak i ekspozycji podczas wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Ten sektor polskich usług jest wysoko ceniony przez klientów w kraju i za granicą – to jedna z wyróżniających się polskich specjalizacji eksportowych w dziedzinie usług, mająca sporą przewagę konkurencyjną na rynku Unii Europejskiej, a także poza nią.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 23.03.2018 r., o godzinie 19.00., podczas Gali MP POWER AWARDS, w Warszawie, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (trybuna Honorowa ) ul. Puławska 266.

 

Gala MP POWER AWARDS to święto branży eventowej z udziałem około 1000 uczestników. Jej organizatorem jest MeetingPlanner.pl, a Polska Izba Przemysłu Targowego jest Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.