Poznań Game Arena, największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi gier i multimediów, zostały nominowane w konkursie MP Power Awards® w kategorii targi

 

Jury MP Power Awards® wybrało nominowane w konkursie projekty, spośród ponad stu dwudziestu zgłoszonych prac. Jury oceniające projekty złożone jest z przedstawicieli klientów – korporacji i instytucji, uczelni wyższych oraz organizatora – MeetingPlanner.pl. Laureatów MP Power Projekt poznamy podczas finałowej gali, która odbędzie się 23 marca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec (Trybuna Honorowa) w Warszawie.

 

Warto przypomnieć, że w roku 2017 Poznań Game Arena otrzymało doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Mecenasów Kultury w kategorii „Kultura cyfrowa”.

 

Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.