Trzecia edycja Golden Marketing Conference odbędzie się już 27 i 28 marca w Sali Ziemi MTP. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie marketingu 4.1 tego roku w Polsce.

Zamiast długiej listy prelegentów zaprosiliśmy najciekawsze osobowości - osiemnastu ekspertów w swoich branżach. To świetni praktycy i ludzie z ogromną charyzmą, którzy przekażą Ci swoją wiedzę i doświadczenie z humorem  i zaangażowaniem. Spodziewaj się wystąpień na najwyższym, światowym poziomie!

 

Nie oczekuj kilkuminutowych wystąpień z chwytliwymi hasłami i brakiem konkretów. Niektórzy myślą, że dłuższe wykłady nudzą. To bzdura. U nas spotkasz się z nawet  półtoragodzinnymi prelekcjami. Przez ten czas nabędziesz konkretną wiedzę oraz narzędzia, która ułatwią Ci codzienną pracę i pozwolą wejść na nowy stopień profesjonalizmu.

 

Zaangażujemy Cię. Bo wykłady to tylko przystawka. Daniem głównym są żywe dyskusje i praktyczne warsztaty.  Po wielu konferencjach już następnego dnia nie pamiętasz, o czym była mowa. Zaangażowanie sprawia, że konkretne techniki i narzędzia na długo utkwią Ci w pamięci.

 

Golden Marketing Conference to:

 

- 2 dni wyjątkowych prelekcji + możliwość skorzystania z dodatkowych warsztatów wstępnych podczas drugiego dnia konferencji oraz z zaawansowanych dnia trzeciego,

- kompleksowe ujęcie marketingu w oparciu o działania efektywnościowe on-line

- skuteczne wykorzystanie marketingu do budowy przewagi konkurencyjnej

- budowanie strategii marketingowych na podstawie danych oraz informacji dotyczących Twoich klientów: Kim są? Jakie mają problemy i doświadczenia, potrzeby i obawy?

- co ma wspólnego mózg z zakupami - neuromarketing w praktyce

- skuteczna optymalizacja marketingowych działań tak, by osiągać zamierzone cele

- biznesowe możliwości messengera, Facebooka, Google Adwords, Analytics i wiele innych

- jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie platformy Facebook do budowania skutecznych kampanii i doskonałego doświadczenia klienta

- marka osobista w skalowaniu biznesu

- najnowsze merytoryczne tematy i niesamowici prelegenci, których nie spotkasz na innej konferencji w jednym miejscu i czasie!

 

Na wydarzeniu spotkasz wybitnych specjalistów marketingowych, właścicieli dużych firm, dyrektorów działu marketingu, przedstawicieli agencji reklamowych czy freelancerów.

 

Prelekcje poprowadzą: Jarosław Kuźniar, Robert Krool, Rahim Blak, dr Monika Górska, Greg Albrecht, Artur Kurasiński, Piotr Bucki, Agnieszka Chabrzyk, Anna Urbańska, Janusz Kamiński, Michał Michalski, Kamil Bolek, Cezary Kuik, Daniel Bossy, Przemek Modrzewski, Piotr Guziur.

 

W ramach konferencji odbędą się również warsztaty “Google AdWords Poziom podstawowy i średniozaawansowany” (prowadzący: Łukasz Zwonik), “Google Analytics Podstawy + konfiguracja” (Jakub Kielak), “Google AdWords Warsztat Audyt AdWords” (Piotr Guziur), “Prowadzenie Fanpage na Facebook - budowanie community” (Adrian Martinez), “Storytelling - Opowieści, które sprzedają” (dr Monika Górska).

 

Całe wydarzenie nastawione jest na rozwój uczestników i ich aktywny udział.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronach: www.goldenmarketing.pl oraz

https://www.facebook.com/goldenmarketingconference