Czym byłoby dzisiejsze budownictwo, gdyby nie wspomagające, zaawansowane technologicznie maszyny? Targi BUDMA i Intermasz to okazja aby poznać najnowsze propozycje najbardziej znanych i cenionych marek.

 

Po kilku latach powraca do nich jedno z najciekawszych wydarzeń branży maszyn – targi INTERMASZ! Konsolidacja obu wydarzeń ponownie pozwoli na kompleksową prezentację tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane. To właśnie tutaj właściciele i kadra zarządzająca firm budowlanych, inwestorzy instytucjonalni, usługodawcy, użytkownicy i deweloperzy spotkają się z Wystawcami targów, aby zapoznać się z najnowszą ofertą i porozmawiać o szczegółach przyszłej współpracy.

 

W strefie maszyn budowlanych spodziewać się możemy ekspozycji kilkudziesięciu firm prezentujących swoją najnowszą ofertę, a w tym znane i cenione na rynku marki, jak m.in.: EWPA wraz z markami Case, Gehl, Merlo; Manitowoc Crane, Serafin, który zaprezentuje maszyny spod szyldu Avant, Hinklinger, Leguan oraz Digga; Volvo, HKL Baumaschinen posiadający w swojej ofercie takie brandy jak Bomag, Kramer, Kubota czy New Holland; Wacker Neuson, Mecalac, Hensel, Bax Baumaschinnen, oferujący sprzęt Arjes, Sennebogen i Yanmar; Befard, CGM, Magna Tyres, Potain, czy także CompAir.

 

Warto również dodać, że tegoroczne targi INTERMASZ oraz BUDMA zaprezentują szereg nowości z zakresu elektronarzędzi, gdzie znajdziemy m.in. marki Festool, Hitachi, Marax, Stanley Black&Decker czy także Prinz. Interesująco zapowiada się dedykowany firmom budowlanym Salon szalunków i Rusztowań, a tutaj swoje propozycje i rozwiązania technologiczne przedstawią takie firmy jak: Altrad, Bau-Form, Delta Rusztowania, Krause, Lammi-Fundament, Noe-Pl, Olan, Peri, Pionart, Plettac, Telka czy także Variant Factory.

 

To wszystko i jeszcze więcej już od 30 stycznia w Poznaniu - zapraszamy!