Zetor, Fendt, Massey Ferguson, Mc Cormick, Valtra, John Deere, Kubota, Case Ih – to zalewie garść światowych marek, które będzie można zobaczyć na siódmej edycji Targów POLAGRA-PREMIERY.

 

Wśród wystawców nie zabraknie również polskich firm z długoletnią tradycją, takich jak Samasz, Krukowiak, Expom-Krośniewice, Ursus, Bury-Maszyny Rolnicze, Bin, Mandam, Meprozet, Unia, Agro-Tom, Metaltech.

 

Największe w Polsce halowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY odbędą się w dniach 18-21 stycznia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Potrwają aż cztery dni. Tylko tak można zapewnić odwiedzającym optymalny czas na zapoznanie się z bogatą ofertą praktycznych maszyn, funkcjonalnego sprzętu i narzędzi rolniczych.

 

Na terenie MTP będzie można zobaczyć innowacyjne rozwiązania z zakresu uprawy i hodowli, a także różnorodną ofertę nawozów, środków do ochrony roślin, dodatków paszowych. Do grona wystawców dołączyły również firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt zootechniczny, weterynaryjny oraz artykuły związane z wyposażeniem maszyn rolniczych. Ekspozycję dopełnią wiodące na rynku czasopisma i portale rolnicze, a także związki i stowarzyszenia.

 

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl