Zasięg informacji biznesowej oferowany przez serwis InfoCredit stale się powiększa. Użytkownicy naszego serwisu, po zalogowaniu, otrzymali dostęp do raportów o kondycji zagranicznych firm z ponad 80 najważniejszych rynków świata. To najlepsze obecnie źródło informacji o zagranicznych kontrahentach dostępne w Polsce.

 

Wymiana handlowa polskich firm z zagranicznymi zwiększa się z roku na rok. Dynamicznie rośnie zarówno eksport, jak i import. Polscy przedsiębiorcy stale też poszukują dokładnych i rzetelnych informacji o zagranicznych kontrahentach, a także potencjalnych celach do przejęcia. Dlatego InfoCredit stale zwiększa zasięg informacji gospodarczych dostępnych dla użytkowników serwisu Strefa Wystawcy.

 

We wrześniu nasza baza monitorowanych krajów zwiększyła się dwukrotnie. Obecnie są już dostępne raporty o firmach z 81 krajów – najważniejszych i najbardziej perspektywicznych kierunków ekspansji zagranicznej dla polskich podmiotów. Nasi użytkownicy mogą sprawdzić m.in dane o firmach z obu Ameryk, Azji i Afryki.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych danych.