v 2.5-1411
Zarejestruj

 

Prezydent Poznania, pan Jacek Jaśkowiak objął patronatem honorowym przyszłoroczne Targi Druku i Skanu – 3D Solutions. Kolejna edycja tego wydarzenia odbędzie się od 5 do 8 czerwca 2018. 

Miasto Poznań, włączając się w inicjatywy MTP, wielokrotnie podkreślało, że będzie wspierać nowoczesne technologie. Urząd oczekuje, że zaplanowane działania spotkają się z dużym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i zwiedzających, a ze względu na duży potencjał prezentowanej tematyki, przyczynią się także do promocji miasta Poznań w kraju i za granicą.

Targi Druku i Skanu 3D SOLUTIONS, odbywają się w trakcie największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów technologii przemysłowych ITM Polska. Stanowią przez to doskonałą okazję do podjęcia współpracy biznesowej miedzy dostawcami technologii druku 3D a odbiorcami produktów, które powstają w tej technologii. Wydarzenie 3D SOLUTIONS pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń między innymi poprzez przygotowywane przez specjalistów warsztaty i prezentacje
z zakresu nowych technologii. Ogromnym ich atutem jest także połączenie w jednym miejscu świata nauki i biznesu.

3D SOLUTIONS dedykowane są:

  • producentom i dystrybutorom drukarek 3D
  • firmom dostarczającym technologie skanu 3D
  • przedsiębiorcom związanym z branżą wirtualizacji procesów technologicznych.

W tym samym czasie odbywają się: MODERNLOG –Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu, SUBCONTRACTING – Tragi Kooperacji Przemysłowej, ITM POLSKA – Innowacje, Technologie, Maszyny.