v 2.5-1411
Zarejestruj

 

Już za tydzień w Poznaniu odbędą się największe w Polsce i tej części Europy targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena. Zapraszamy wszystkich fanów gier, sprzętu, produkcji i multimediów gamingowych.

 

Poznań Game Arena to niezwykle bogaty program rozrywkowy, premiery gier, turnieje eSportowe, gwiazd Twitch i gamingowego YouTube, znakomici cosplay’erzy, setki punktów atrakcji i oczywiście – co najważniejsze – wielu zacnych wystawców z najlepszą ofertą przygotowaną specjalnie dla naszych zwiedzających. Trzeba pamiętać, że PGA to głównie impreza targowa i dlatego kładziemy taki nacisk na jakość ekspozycji. Wśród atrakcyjnej cenowo oferty można znaleźć także premierowy asortyment, niedostępny jeszcze w sklepach. Natomiast kiermasze gier to doskonała okazja znalezienia kultowych tytułów za bezcen. Warto zabierać ze sobą duże plecaki!

 

Podczas Poznań Game Arena odbywa się wiele wydarzeń towarzyszących, które są bardzo interesujące dla naszych gości. Warto zadbać o dodatkową porcję energii na kolejne, niezwykłe atrakcje: Stars4Fans, Game Industry Conference oraz Rodzinny Weekend na Targach (targi: Hobby, Happy Baby, Aqua&Zoo).